Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Nagrody

FIRMA ROKU 2017. Pierwsza nagroda w plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii Medycyna Estetyczna i Kosmetologia.
Estetica laureatem konkursu Medycyna Estetyczna 2015
24 października 2015 roku Estetica Studio podczas uroczystej Gali w Warszawie, odebrała z rąk wicepremiera, ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego, statuetkę Wiktoria - Znak Jakości Przedsiębiorców.

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to prestiżowe wyróżnienie przyznawane od 1997 roku przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Plebiscyt skierowany jest do prężnie działających firm z całej Polski. Do tegorocznej XVIII edycji konkursu Wiktoria nominowanych zostało ponad pół tysiąca firm z całej Polski, natomiast Kapituła Konkursu wyłoniła 40 laureatów w 15 kategoriach.
Estetica laureatem konkursu Medycyna Estetyczna 2014
Certyfikat Jakości „Przyjazna Kosmetyka” dla Estetica Na V Sympozjum Kosmetologicznym, które odbyło się 7 września 2014 roku, salon Estetica uzyskał Certyfikat Jakości przyznawany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”.

Wieloetapowy i rygorystyczny proces certyfikacji potwierdza:

-najwyższą jakość usług,

-najwyższy standard obsługi klienta,

-bezpieczeństwo i sterylność wykonywanych zabiegów,

-wykształcenie kierunkowe, kwalifikacje oraz znakomite przygotowanie merytoryczne personelu poparte przebytymi kursami, szkoleniami oraz dyplomami wyższych uczelni.

EKSPERT URODY 2014 Mamy przyjemność poinformować, że podczas Ogólnopolskiego Kongresu Kosmoprof jako jeden z najlepszych gabinetów w Polsce zostałyśmy uhonorowane tytułem „EKSPERT URODY 2014″.
I miejsce w konkursie „Kobiety Wyróżniają” w kategorii Najlepsze Salony Kosmetyczne przyznane przez czytelniczki „Dziennika Polskiego”.
I miejsce w plebiscycie „Srebrne Lustra” w kategorii Najlepszy Salon Kosmetyczny w Krakowie przyznane trzykrotnie w 2009, 2010 oraz 2012r., przez klientki krakowskich gabinetów.
Rekomendacja „Beauty Expert” od miesięcznika „Uroda”

Rekomendacje

Jest szczególne miejsce, które sprawia, że czuję się w nim wyjątkowo. Estetica Studio to Najlepszy Gabinet Kosmetyczny w Krakowie.
Agnieszka Radwańska
Jestem od lat klientką studia "Estetica". To miejsce, w którym jest doskonała energia, w którym czuje się prawdziwą troskę osób, które zajmują się Twoją skórą. Doskonałość techniczną osiągają dziś różne miejsca. Ale "Estetica" zapewnia mi prawdziwą opiekę, uśmiech i wytchnienie. Właścicielka dba o każdy szczegół - zgrany, doskonale dobrany zespół osób kochających swoją pracę, najwyższej jakości kosmetyki i sprzęt, profesjonalne doradztwo, piękne wnętrza, doskonała lokalizacja Cóż więcej trzeba? Wszystkie jesteśmy wyczulone, kiedy chodzi o opiekę nad naszą twarzą, skórą. Dlatego z dużą uwagą należy wybierać miejsca, w których poddajemy się różnym kosmetycznym zabiegom. Do tego miejsca można mieć całkowite zaufanie. Dziękuję.
dr Joannna Heidtman - psycholog, doradca
Trzeba wielkiego zaufania, żeby oddać komuś pod opiekę to, co
ma się najcenniejszego - swoją twarz. Zespół Estetica ma rzadki
w dzisiejszych czasach szacunek dla tego zaufania - potrafi znaleźć
różnice pomiędzy leczeniem a upiększaniem, doradzaniem a wymuszaniem, intymnością a naruszeniem... Życzę wszystkim takiego
bezpieczeństwa i takich konsultantek. Tutaj można zdjąć maski.
Tadeusz Reimus - psycholog, trener
Jestem pełna uznania dla firmy Estetica. Tak zaawansowanej technologicznie aparatury do zabiegów nie powstydziłaby się żadna klinika medycyny estetycznej na świecie. Gratuluję!
Dr Katarzyna Mościcka - specjalista ds. sprzętu medycznego
Estetica to szczególne miejsce, sprawia że nie tylko kobiety czują się tam wyjątkowo.Ja zawsze z przyjemnością tam wracam. Serdecznie polecam.
Oliwer Janiak
Lubisz podróże? Ja uwielbiam! Moją ulubioną destynacją jest Kraina Piękna Estetica. Z nią poznasz wyjątkowe zakątki swojej urody. Zaufaj ekspertowi, podążaj za marzeniami. Estetica - to też moje miejsce. Pięknie polecam.
Edyta Herbuś - tancerka, aktorka