Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Estetica Team – Pogromcy niechcianych włosów!

07/05/2020

To teraz ręka w górę kto woli gładkie?! Kto lubi wygodę, święty spokój? Czy idąc spontanicznie na basen, saunę czy wybierając się na plażę zawsze z tyłu głowy myślimy o nieogolonych nogach? Tyle pytań a tylko jedna odpowiedź! Nasz niezawodny LIGHT SHEER DUET!

Tak Kochani! Ta metoda depilacji zawojowała świat! Jest skuteczna, bezpieczna i absolutnie jest numerem jeden! Podczas jednego zabiegu można usunąć trwale ok. 20% włosów, stąd też konieczność wykonania około 5 zabiegów. Wynika to z faktu, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie, część z nich znajduje się w fazie wzrostu i właśnie one reagują na światło lasera ( to takie fakty naukowe :)

Kiedy możecie poddać się zabiegowi? Po pierwsze zapraszamy do Estetica! Tam rozprawimy się z nimi raz na zawsze!

Złote zasady depilacji laserowej – nie wyrywamy włosków przed zabiegiem, nie opalamy się, informujemy o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych oraz o zażywanych lekach.

Kolejne pytanie? Skąd tyle o tym wiemy? No cóż, od 2001 roku depilujemy laserowo! Każdy z Was jest wyjątkowy więc i do każdego podchodzimy indywidualnie. Wiemy jak działają nasze urządzenia, a w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą jesteśmy w stanie wyczarować cudownie gładką skórę! A więc trzy magiczne słowa: LIGHT SHEER DUET!

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij