Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Endermologia LPG Alliance – co to za kosmiczne urządzenie?

16/04/2020

Endermologia LPG Alliance – co to za kosmiczne urządzenie?

Znacie ten dowcip? Dlaczego mężczyzna nie ma cellulitu?? Bo jest brzydki?

Eh niestety my kobiety musi stoczyć nierówną walkę z tym okropnym przeciwnikiem! Żeby było śmiesznie to właśnie facet wymyślił i opatentował Endermologie! To właśnie rozpoznawcze logo LPG (Louis Paul Guitay) pochodzi od tego wspaniałego człowieka! Endermologia LPG towarzyszyła naszemu salonowi niemal od samych początków. Śledzimy nowinki branży beauty więc też doskonale wiemy, iż co jakiś czas na rynek zostaje wprowadzone nowocześniejsze i udoskonalone urządzenie. Endermologia Alliance pozwala bezpiecznie, bezboleśnie i przede wszystkim skuteczne pozbyć się cellulitu!

Liczne badania przeprowadzane na przestrzeni lat pokazują jak to cudowne urządzenie (które kochamy i same chętnie korzystamy!) działa na znienawidzony tłuszczyk i cellulit! Ba! Wiotka skóra? Na ten problem również znajdziemy rade. Same patrzcie!

Ujędrnienie 71%, wcięcie w talii -5,2 cm, wygładzenie cellulitu 67%, pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3 sesji zabiegowej.

Kochamy, polecamy i zapraszamy!

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij