Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

GENEO

03/03/2021

GENEO

Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów bankietowych w naszym salonie jest zabieg GENEO. Na czym polega jego fenomen? Otóż zabieg łączy dotlenienie skóry z eksfoliacją, czyli usuwaniem martwych komórek z powierzchni skóry oraz z wtłaczaniem składników aktywnych w jej głąb. Jego głównym zadaniem jest stymulacja procesów regeneracyjnych, jednak możliwość dostarczenia skórze składników odżywczych pozwala uzyskać też natychmiastowy efekt odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry.

Co warto wiedzieć o Geneo?

Zabieg GENEO wykorzystuje technologie OXYGENEO. To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Co więcej złuszczenie, oczyszczenie skóry oraz dostarczenie składników aktywnych daje natychmiastowy efekt odświeżonej i rozświetlonej skóry.

Unikalna kapsułka łącząc się z żelem zawierającym składniki aktywne, aktywuje tzw. efekt BOHRA. Następuje fizjologiczne dotlenienie i nawilżenie skóry.

Typowy zabieg GENEO składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie nakładamy żel z odpowiednio dobraną kapsułką do danego rodzaju cery. Cery tłustej, mieszanej, bądź też wymagającej. W drugim etapie neomasaż, wykorzystujemy żel oraz nakładkę masującą. Podczas tego etapu klient relaksuje się w trakcie zabiegu.

W Estetica Studio zalecamy wykonanie 4 zabiegów co 4 tygodnie, aby uzyskać oczekiwany efekt.

 

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij