Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Higiena i bezpieczeństwo

18/05/2020

Od 19 lat dbamy o Wasz wygląd i dobre samopoczucie, zachowując przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.
W chwili obecnej w związku z epidemią SARS-CoV-2 wdrożyliśmy dodatkowe zabezpieczenia zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ponadto nasze gabinety zostały wyposażone w profesjonalne sterylizatory MediClan firmy Medica. Urządzenie to wykorzystuje nowoczesną technologię naświetlania przez promieniowanie UV-C o fali ok 254 nm, która uznana jest za najbardziej skuteczną w procesie dezynfekcji. Sterylizatory te, bardzo szeroko stosowane są m.in. w szpitalach, gabinetach lekarskich, czy nawet salach operacyjnych.

Zaopatrzyliśmy także nasz salon w oczyszczacze powietrza Airdog, cechujące się najwyższą jakością, zastosowaniem najnowszych światowych technologii, które niwelują z powietrza wirusy, bakterie i inne zarazki.

Wiedza i determinacja zawsze pchały nas do przodu, dlatego nie możemy zostawić niczego przypadkowi.

Poniższym linku znajdują się wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z dn 13 maja 2020 r. dla gabinetów świadczących usługi kosmetyczne i estetyczne w trakcie epidemii SARS-CoV-2:
https://www.gov.pl/web/rozwoj/salony-kosmetyczne

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij