Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Lato, lato, lato ach to Ty!

07/05/2020

I stało się! Słoneczko przyjemnie świeci, już nie możemy się doczekać wakacji , plaży, piasku. A więc do szafy marsz. Szorty, topy, bikini. Przymierzamy! Ale, ale chwileczkę! Co to jest?! No i się zaczyna… Niestety zima, święta i mnóstwo pierniczków nie pomagają w utrzymaniu wagi. Bez paniki. Drogie Panie jesteśmy w tej samej drużynie pamiętajcie :) Zaczynamy od zmiany nawyków żywieniowych! Eliminujemy trochę niezbędnych nam do życia słodyczy (damy rade!), pijemy duuuużo wody. Mamy tyle owoców pod ręką, czemu by nie wymiksować pysznego koktajlu? Warzywa ?ha! Teraz to ich sporo, a więc działamy.

Następny krok? Estetica! Jak już się u nas znajdziecie to dopiero ruszamy pełną parą. Szeroki wachlarz oferty zabiegowej pozwala nam na mnóstwo możliwości. Tak w skrócie, patrzcie co mamy:

Onda – urządzenie medyczne służące do redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz zwiotczenia skóry.
Endermologia LPG ? pogromca cellulitu.

Liposhock – likwiduje mocno zbitą tkankę tłuszczową oraz cellulit w każdym stadium.

Mantis – technika endomasażu oraz impulsowego pola magnetycznego.

CoaX MED Krio Lipo Ice – nieinwazyjną technologia, wykorzystującą niską temperaturę do likwidacji komórek tłuszczowych na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach.

Czy to miejscowo pojawiło się coś na boczkach, czy cellulit zdominował nasz uda?Spokojnie, dajcie nam czas, współpraca jest najważniejsza! Pamiętajcie, jesteśmy dla Was od 20 lat. Ale czy aby tylko dla Was? Robimy to dla siebie Kochane! Uwielbiamy moment, gdy pomagamy Wam wyglądać jak milion dolców!!!

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij