Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Och każda z nas ma lepsze i gorsze dni…

07/05/2020

Och każda z nas ma lepsze i gorsze dni, ubieramy szare dresy i wygodne pantofelki. Trochę marudzimy, mamy „muchy w nosie” no cóż „być kobietą, być kobietą”! A gdyby tak na co dzień czuć się wspaniale we własnej skórze? Czy Wam delikatność i gładkość również kojarzy się z luksusem i elegancją? Nam zdecydowanie tak i zdradzimy Wam nasze sekrety by tak się czuć.

A więc uwaga! Pierwsza podstawowa zasada. Wysypiamy się! No dobra z tym bywa różnie. Więc opcja druga ? nawilżamy skórę. A jak to zrobić skutecznie?

Każda z Was ma inne potrzeby, inną cerę i inną reakcję na konkretne zabiegi. Dlatego mamy różne rozwiązania.

Mezoterpia – klasyk wśród zabiegów, u nas w najnowszym wydaniu. Urządzenie Vital Injector2 nie ma sobie równych. Dzięki zastosowaniu systemu vacuum, który unosi skórę odciągając ją od naczyń krwionośnych i nerwów zabieg jest komfortowy i nie pozostawia grudek oraz siniaków. Co oznacza, że możemy go zrobić w środku tygodnia?lub w przerwie na lunch. Gwarantujemy, że można spokojnie wrócić do codzienności.

I oto kolejny hit! Infuzja tlenowa – zabieg gwiazd. Mała cząsteczka kwasu hialuronowego jest wtłaczana tlenem hiperbarycznym w warstwy naszego naskórka. Efekty zabiegów widoczne już po pierwszym razie. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, staje się świeża, napięta, promienna, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabiegi te przeznaczone są dla każdej skóry, w każdym wieku.

A więc wysypiamy się, nawilżamy i nie zapominamy o pielęgnacji domowej, która odpowiednio dobrana, przedłuża efekty zabiegów w gabinecie!

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij