Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

ONDA! Jak to działa?

16/04/2020

Onda to światowy bestseller ostatniego czasu do modelowania ciała. Jest to zupełnie nowa technologia, z nowym źródłem energii, opartą na mikrofalach. Charakteryzuje się selektywną częstotliwością mikrofalową wynoszącą 2,45 GHz. Przy tak wysokiej częstotliwości tkanka skórna jest prawie „przezroczysta” dla przepływu energii, która jest niemal w całości prowadzona przez podskórną warstwę tłuszczu.

W odróżnieniu od kuchenki mikrofalowej, emisja przez urządzenie Onda jest ściśle kontrolowana. Po pierwsze, ten rodzaj emisji zaczyna się od centralnej elektrody emitującej i jest ona „przywracana” przez obwodową okrągłą „elektrodę powrotną”. Ten sposób zapewnia kontrolowaną granicę głębokości działania i pozwala uniknąć przypadkowej, niekontrolowanej transmisji lub rozprzestrzeniania się w organizmie. Tak więc promieniowanie to nie oddziałuje na żadne organy ani tkanki inne niż te, na które chcemy działać. To sprawia, że Onda jest bardzo bezpiecznym systemem! Ponadto obie głowice pozwalają na pracę tylko wtedy, gdy mają kontakt ze skórą. Dlatego też, jeśli głowica nie pozostaje w pełnym kontakcie ze skórą, zatrzyma emisję promieniowania. Zapewnia to pełną kontrolę nad dostarczaniem mocy.

Głęboką głowicę Onda wykorzystujemy, gdy głównym celem jest redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej lub mieszanego cellulitu , natomiast płytka głowica zalecana jest do redukcji cellulitu z obrzękiem i napinania skóry. Oczywiste jest, że w przypadku użycia głębokiej głowicy, występuje również wtórny wpływ na warstwy bardziej powierzchowne ze względu na fakt, że w okolicy tej dochodzi do skoncentrowania 20% energii. Efekt ten może mieć korzystny wpływ na zwiotczenie skóry lub powierzchowny aspekt cellulitu, ale jest to działanie „uboczne” i „miękkie” w porównaniu z głównym wpływem na tkankę tłuszczową będącą głównym celem! Natomiast gdy głównymi problemami są powierzchowny cellulit i/lub zwiotczenie skóry, zastosowanie płytkiej głowicy pozwala skoncentrować całą, a nie tylko 20%, energię CoolwavesTM na konkretnych celach. W ten sposób zabieg wywiera silniejsze działanie w celu zniszczenia przegród kolagenowych w trakcie zabiegu w kierunku cellulitu oraz w celu obkurczenia włókien kolagenowych w skórze właściwej z późniejszym napięciem.

Ponieważ każda osoba poddająca się zabiegowi jest inna, trudno jest w sposób bezwzględny określić, które części ciała reagują lepiej, a które gorzej pod względem liczby zabiegów i/lub rezultatów. Z pewnością możemy powiedzieć, że zabiegi antycellulitowe i napinające skórę, jako całość, są najlepszymi wskazaniami z tego punktu widzenia, podczas gdy zauważenie efektów redukcji tkanki tłuszczowej zajmuje nieco więcej czasu.

Obie głowice zaprojektowane są tak, aby w całkowicie bezpieczny sposób osiągały skuteczną głębokość:
– głowica płytka (mała) charakteryzuje się ogniskowaniem ogrzewania na głębokości 0,7 cm;
– głowica głęboka (duża) charakteryzuje się ogniskowaniem ogrzewania na głębokości maks. 1,2 cm, przy czym ciepło jest w całości pochłaniane rzez tkankę tłuszczową (nie narządy, więc jesteśmy pewni, że nie ma interakcji z mięśniami ani innymi ważnymi organami).

Ponadto, jeśli chodzi o bezpieczeństwo warstwy naskórka, obie głowice Onda są wyposażone w chroniący go zintegrowany system chłodzenia. Temperatura w podskórnej warstwie tkanki tłuszczowej osiąga 50?53°C, co przyczynia się do stopienia tłuszczu w odpowiedni fizjologiczny sposób.

Efekty zauważamy zaraz po pierwszej sesji, ale aby zaobserwować łączny efekt, potrzebujemy kilku sesji. Np. w przypadku zabiegów w obrębie tkanki tłuszczowej zazwyczaj potrzeba od 2 do 4 sesji do uzyskania dobrych wyników, podczas gdy w przypadku cellulitu i napinania efekty można zaobserwować już po 2 sesjach.

Onda to prawdziwy pogromca cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz wiotkości skóry. Bardzo istotnym zaleceniem podczas wykonywania zabiegów jest picie wody. Woda stymuluje szybszy drenaż płynów i zmniejsza zatrzymywanie płynów, szczególnie po zabiegu.

 

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij