Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

ONDA

03/03/2021

ONDA to światowy bestseller w walce z tkanką tłuszczową, cellulitem i wiotkością skóry.
Ta rewolucyjna technologia CoolwavesTM wykorzystuje działanie mikrofal, które precyzyjnie trafiają w komórki tkanki tłuszczowej, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek. Za pomocą tej technologii, w sposób niezwykle skuteczny likwidujemy tkankę tłuszczową, cellulit oraz wiotkość skóry.

Przypomnijmy, że urządzenie ONDA wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe, a każda z nich uzbrojona w system chłodzenia kontaktowego. Pierwsza to głowica płytkiego działania, która ujędrnia skórę i redukuje powierzchowny cellulit. Druga to głowica penetrująca głębsze warstwy skóry, która redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit. Dzięki nowoczesnemu systemowi chłodzenia, zabieg jest bezbolesny, a tkanka zewnętrzna perfekcyjnie chroniona przed przegrzaniem.

Urządzeniem tym możemy opracować wszystkie newralgiczne dla nas miejsca na ciele, takie jak: brzuch, uda, pośladki, bryczesy czy ramiona. Doskonale sprawdza się w zabiegach zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Efekty po zabiegach ONDA:
– Wygładzenie cellulitu
– Zmniejszenie miejscowych depozytów tłuszczu (brzuch, pośladki, talia, uda, okolice wokół kolan)
– Poprawa napięcia, uelastycznienie skóry i zlikwidowanie wiotkości
– Wymodelowanie sylwetki całego ciała

 

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij