Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się

Przedłużyć młodość…

07/05/2020

Kluczowym czynnikiem spowalniającym starzenie się jest profilaktyka, którą winno się podjąć już od młodzieńczych lat pielęgnując skórę i prowadząc higieniczny styl życia. Jednakże realistycznie kiedy jesteśmy piękni i młodzi nie dbamy o to. Dlatego też prężny rozwój w dziedzinie kosmetologii, ale również medycyny estetycznej pozwolił oszukać upływający czas. Pomijając pielęgnację domową, która jest niezastąpiona przy współpracy z kosmetologiem, czy lekarzem w trakcie kuracji przeciwstarzeniowej opracowano wiele innowacyjnych metod i rozwiązań walczących ze starzeniem się skóry.

Wśród zabiegów prewencyjnych, przeznaczonych dla osób pragnących uzyskać efekt ?anti-aging? można wymienić wiele metod, które dobierane są według indywidualnych potrzeb skóry przez specjalistów.

Przebarwienia, plamy starcze, czy zmiany naczyniowe różnego pochodzenia mogą zostać w prosty sposób zniwelowane za pomocą urządzenia wykorzystującego wiązkę promieni świetlnych o różnej długości. W 2002 roku Estetica stała się posiadaczem pierwszego urządzenia w Europie do fotoodmładzania, od tego czasu przeskok technologiczny pozwolił na wzbogacenie się o kolejny, bardziej komfortowy i skuteczniejszy w użyciu IPL Lumenis M22. Aby uzyskać zadowalające efekty zalecane jest wykonanie serii 3-5 zabiegów zachowując odstęp czasowy od 3 do 6 tygodni.

W celu pobudzenia regeneracji zdegradowanych włókien kolagenowych opracowano fenomenalną metodę nieablacyjnej stymulacji procesów naprawczych. Laser frakcyjny RESURFX wygładza i spłyca zmarszczki, ale to nie wszystko. Dodatkowo niweluje tak trudne problemy, jak: rozstępy, blizny potrądzikowe i pourazowe. Ogromną zaletą omawianego zabiegu jest fakt, iż efekty zauważalne są już po pierwszej wizycie, warstwa zewnętrzna naskórka zostaje nieuszkodzona, nie następuje przerwanie ciągłości skóry. Wykonanie 3-5 zabiegów co około 4 tygodnie wystarczy, aby wynik kuracji był zauważalny.

Vital Injector2 to urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię do podania preparatu w głąb skóry bez pozostawiania grudek, czy siniaków. System vacuum zasysa skórę w celu zmniejszenia bolesności wkłuć. Składniki aktywne zawarte w preparatach do iniekcji dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta. Dzięki mikroiniekcjom możliwe jest uzyskanie spektakularnych efektów przeciwstarzeniowych, nawilżających, odżywczych, rozjaśniających, czy nawet pobudzających porost nowych włosów. Kuracja w zależności od potrzeb i chęci uzyskania pożądanego efektu jest swoista oraz uzależniona od miejsca zabiegowego. Zalecane jest przy pełnej kuracji wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach od 1 do 4 tygodni (zależnie od zastosowanego preparatu).

TITAN, czyli efekt liftingu bez głębokiej ingerencji chirurgii plastycznej. Zabieg jest bezbolesny oraz bezinwazyjny, zwiększa produkcję kolagenu aż o 30%, a co za tym idzie poprawia elastyczność
i napięcie skóry. Dzięki zastosowaniu głęboko działającego światła podczerwonego następuje podgrzanie tkanek na głębokości 3mm. Pobudzona skóra intensyfikuje procesy naprawcze przyczyniając się do wygładzenia i spłycenia zmarszczek, redukcji nadmiernie wiotkiej skóry oraz podniesienia owalu twarzy. Zalecane jest wykonanie 3 zabiegów w odstępach około 4 tygodni. Ważne jest podkreślenie faktu, iż nie jest to zabieg dający natychmiastowe efekty. Finalny rezultat kuracji widoczny jest dopiero po 3, a nawet 6 miesiącach. Ale warto być cierpliwym.

Starzenie się jest procesem nieuniknionym, aby zapobiegać niekorzystnym skutkom upływającego czasu należy zapoznać się z czynnikami, które przyspieszają powstawanie opisanych powyżej zmian. Stosowanie się do środków profilaktycznych pozwoli na spowolnienie i minimalizacje konsekwencji przybywających lat. Dzięki szybkiej ewolucji kosmetologii i medycyny estetycznej możliwe jest działanie prewencyjne.

promocja! sprawdź

PROMOCJE
kliknij

zamknij